Firmy Katalog

POLECANE  I ZAPRZYJAŹNIONE FIRMY

 

  1.  nocelgi-kutno.pl – noclegi kutno – pokoje pracownicze dla firm i turystów w centrum Kutna. Pokoje pojedyncze i wieloosobowe. Pokoje już od 35 zł za dobę.

2. angielski-niemiecki.pl – angielski tarchomin – nauka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach. Korepetycje dla dzieci i młodzieży w Warszawie – Tarchomin, Nowodwory oraz Targówek, Bródno.

3. Spływy kajakowe Gauja – akajak.pl – Firma, która organizuje spływy kajakowe w Polsce, Litwie i Łotwie, rzekami takimi jak Czarna Hańcza, Rospuda, Mereczanka, Niemien czy łotewska Gauja. Wypozyczalnia i transport kajaków. Organizacja wyjazdów grupowych i profesjonalny sprzęt.

4. Biuro nieruchomości Gdynia – vikingnieruchomosci.pl – Agencja nieruchomości Viking to ekipa z duzym doświadczeniem i wyczuciem biznesowym. Nowa lokalizacja w Gdyni. Obsługiwani klienci najczęściej z miast takich jak Gdynia, Sopot czy Gdańsk. Eksperci Vikinga pomagają w takich sprawach jak:

  • sprzedaż i wynajem nieruchomości
  • pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego
  • aranżacje i wykończenia wnetrz
  • wynajem apartamentów

Biuro nieruchomości w Gdyni – biuro-nieruchomosci-gdynia.pl

5.  www.otu.pl – prywatny ośrodek terapii uzależnień – Ośrodek jakich w Polsce mało. Jeden z 16 ośrodków na ponad 600 istniejących w Kraju, które są również ośrodkami stażowymi, szkolącymi przyszłych terapeutów. Leczenie alkoholizmu i hazardu na najwyzszym poziomie z zachowaniem bardzo dobrych warunków pobytu. Ośrodek odwykowy OTU od kilkunastu lat pomaga pacjentom w wyjściu z nałogu na kazdym etapie uzaleznienia.

6. Przegląd przeciwpozarowy Warszawa – degal.pl – przeglądy budowlane, pięcioletni, roczny budynku a także przeglad gaśnic i hydrantów. Obsługa klientów z całej Polski oraz mozliwość indywidualnej, stałej współpracy. Przeglądy przeciwpożarowe na terenie Warszawy oraz całej Polski.

7. memy – nosacze.pl  – portal poświęcony rozrywce, miejsce ze smiesznymi memami, obrazkami. Najnowsze memy znalezione w internecie.

8. Fotografia – Iza Zborowska – fotografia noworodkowa Warszawa sesje zdjęciowe niemowlęce oraz dla przyszłych mam.

9. Refleksologia Warszawa – salon i kursy refleksoterapii w Warszawie. Refleksologia wg. medycyny chińskiej.

10. Portal ogłoszeniowy z branży obrotu nieruchomościami – Nieruchomości Legionowo – idealne rozwiązanie dla agencji nieruchomości z Legionowa i okolic.

11. Mechanika samochodowa – czyszczenie filtra dpf pomorskie – regeneracja filtrów na terenach miast Tczew, Malbork czy Starogard Gdański.

12. Tanie pokoje w Bieszczadach – kwatery Bieszczady – portal stworzony z myslą o przedsiębiorcach wynajmujących pokoje dla turystów.

13. Korepetycje z angielskiego – Angielski Targówek