Firmy Katalog

POLECANE  I ZAPRZYJAŹNIONE FIRMY

 

  1.  nocelgi-kutno.pl – noclegi kutno – pokoje pracownicze dla firm i turystów w centrum Kutna. Pokoje pojedyncze i wieloosobowe. Pokoje już od 35 zł za dobę.

2. angielski-niemiecki.pl – angielski tarchomin – nauka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach. Korepetycje dla dzieci i młodzieży w Warszawie – Tarchomin, Nowodwory oraz Targówek, Bródno.

3. Spływy kajakowe Gauja – akajak.pl – Firma, która organizuje spływy kajakowe w Polsce, Litwie i Łotwie, rzekami takimi jak Czarna Hańcza, Rospuda, Mereczanka, Niemien czy łotewska Gauja. Wypozyczalnia i transport kajaków. Organizacja wyjazdów grupowych i profesjonalny sprzęt.

4. Biuro nieruchomości Gdynia – vikingnieruchomosci.pl – Agencja nieruchomości Viking to ekipa z duzym doświadczeniem i wyczuciem biznesowym. Nowa lokalizacja w Gdyni. Obsługiwani klienci najczęściej z miast takich jak Gdynia, Sopot czy Gdańsk. Eksperci Vikinga pomagają w takich sprawach jak:

  • sprzedaż i wynajem nieruchomości
  • pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego
  • aranżacje i wykończenia wnetrz
  • wynajem apartamentów

Biuro nieruchomości w Gdyni – biuro-nieruchomosci-gdynia.pl

5.  www.otu.pl – prywatny ośrodek terapii uzależnień – Ośrodek jakich w Polsce mało. Jeden z 16 ośrodków na ponad 600 istniejących w Kraju, które są również ośrodkami stażowymi, szkolącymi przyszłych terapeutów. Leczenie alkoholizmu i hazardu na najwyzszym poziomie z zachowaniem bardzo dobrych warunków pobytu. Ośrodek odwykowy OTU od kilkunastu lat pomaga pacjentom w wyjściu z nałogu na kazdym etapie uzaleznienia.

Leczenie uzależnień Ełk – Ośrodek terapii uzależnień –   profesjonalne leczenie uzależnienia od alkoholu. Prowadzimy detoks alkoholowy, turnusy motywacyjne i terapię stacjonarną, której celem jest pokonanie nałogu oraz nauka życia w trzeźwości. Program terapeutyczny dopasowywany jest do indywidualnej sytuacji każdego Pacjenta

 

Firma ppoż Warszawa – Potrzebujesz kompleksowej usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej budynków? Chcesz aby Twój zakład pracy spełniał wymogi bezpieczeństwa pożarowego? Zastanawiasz się kto może wykonać dla Ciebie kompleksowy operat ppoż? Jeżeli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco to świetnie trafiłeś.

 

6. Przegląd przeciwpozarowy Warszawa – degal.pl – przeglądy budowlane, pięcioletni, roczny budynku a także przeglad gaśnic i hydrantów. Obsługa klientów z całej Polski oraz mozliwość indywidualnej, stałej współpracy. Przeglądy przeciwpożarowe na terenie Warszawy oraz całej Polski.

7. memy – nosacze.pl  – portal poświęcony rozrywce, miejsce ze smiesznymi memami, obrazkami. Najnowsze memy znalezione w internecie.

8. Fotografia – Iza Zborowska – fotografia noworodkowa Warszawa sesje zdjęciowe niemowlęce oraz dla przyszłych mam.

9. Refleksologia Warszawa – salon i kursy refleksoterapii w Warszawie. Refleksologia wg. medycyny chińskiej.

10. Portal ogłoszeniowy z branży obrotu nieruchomościami – Nieruchomości Legionowo – idealne rozwiązanie dla agencji nieruchomości z Legionowa i okolic.

11. Mechanika samochodowa – czyszczenie filtra dpf pomorskie – regeneracja filtrów na terenach miast Tczew, Malbork czy Starogard Gdański.

12. Tanie pokoje w Bieszczadach – kwatery Bieszczady – portal stworzony z myslą o przedsiębiorcach wynajmujących pokoje dla turystów.

13. Korepetycje z angielskiego – Angielski Targówek 

14. Wypożyczalnia kajaków Krutynia – Spływy kajakowe jednodniowe organizowane przez firmę Falcon pod adresem Ukta 40 w woj. warmińsko-mazurskim na Mazurach. Organizacja spływów jedną z najciekawszych rzek Europy – krutynia-kajaki.pl

15. seksuolog Gdynia – polecani seksuolodzy – profesjonalne porady lekarskie, leczenie zaburzeń psychicznych i seksualnych, leczenie nerwic, depresji oraz chorób psychicznych. Psychoterapia pomaga pacjentom wrócić do zdrowia psychicznego, odzyskać równowagę i móc kontrolować swoje życie. Warto skorzystać z proponowanej oferty i umówić się na wizytę. Podczas pierwszej konsultacji psychoterapeuta diagnozuje problem i ustala późniejszy tok leczenia.

16. Warszawa remonty – firmy budowlane  – Jako firma remontowo – budowlana świadczymy usługi w szerokim zakresie. Wykonujemy prace wewnątrz i zewnątrz budynków. Możesz śmiało dzwonić jeśli potrzebujesz pomocy w takim temacie jak malowanie ścian, układanie paneli podłogowych, układanie glazury, tapetowanie ścian, sufity podwieszane, docieplenia budynków.

Firmy budowlane Ełk – Jak wiadomo każda dobra firma remontowo – budowlana nie narzeka na brak klientów. Tak jest również i w naszym przypadku. Jednak mamy wielu pracowników i jesteśmy w stanie zrealizować prace dla nowych klientów z szybkim terminem realizacji. Remont mieszkania wykonany zgodnie z umową. Ułożenie glazury, paneli podłogowych i renowacja ścian na wysokim poziomie, nie ma się do czego przyczepić. Sufity podwieszane wykonane profesjonalnie. Właściciel dba o klienta, bardzo dobry kontakt przed i po rozpoczęciu prac remontowych.

Dobry Adwokat Konin – Pomagamy klientom przebrnąć przez wszelkie zawiłości prawne. Z pełnym zaangażowaniem przeprowadzamy przez każdy etap postępowania. Naszym celem jest satysfakcja klienta oraz poczucie, że właściwie wykonaliśmy powierzone zadanie.

Adwokat Pila – Często spotykamy się z sytuacją, gdy do naszej Kancelarii trafiają klienci, którzy ze względu na delikatny charakter sprawy wolą powierzyć ją do prowadzenia adwokatowi spoza miejscowości, w której zamieszkują.

Seksuolog Wrocław – W naszej Poradni Psychologiczno- Seksuologicznej udzielamy konsultacji seksuologicznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Profesjonalny, dobry seksuolog kliniczny bezbłędnie przeanalizuje trudności, z jakimi zgłasza się do niego dana osoba i podsunie rozwiązanie, które będzie dla niej satysfakcjonujące.